Čerpacie stanice Shell opäť ponúkajú za SMART body zľavu na palivo

2

Pravidelní slovenskí zákazníci spoločnosti Shell Slovakia, s.r.o. majú od dnes možnosť na čerpacích staniciach Shell opäť tankovať lacnejšie. Na získanie zľavy stačí pri tankovaní využiť nazbierané SMART body.

[ad#Články horný banner 468x90]

Čerpacia stanica Shell ponúka zľavy na čerpanie paliva

V období od 17. januára do 27. februára 2011 môžu členovia vernostného programu SMART, ktorí si v tomto čase dotankujú bežné alebo prémiové palivo na niektorej z čerpacích staníc Shell, získať zľavu na palivo vo výške 10 eurocentov na každom natankovanom litry výmenou za 10 SMART bodov.

Vernostná akcia na čerpacích staniciach Shell

Táto novoročná vernostná akcia má už viacročnú tradíciu. Igor Janok, riaditeľ prevádzky čerpacích staníc Shell na Slovensku, ju komentoval: „S touto kampaňou sme v minulých rokoch vždy zaznamenali u našich verných zákazníkov veľký úspech. Preto nás teší, že im môžeme opäť umožniť pri tankovaní na našich čerpacích staniciach získať zľavu. Verím, že aj tentokrát našu ponuku s radosťou využijú. A čím častejšie budú naše čerpacie stanice navštevovať, tým viac môžu ušetriť a zároveň zbierať ďalšie SMART body na svoj účet“.

SMART body na čerpacích staniciach Shell

Vernostný program Shell funguje na Slovensku už od roku 1998. Vodič, ktorý sa stane členom tohto programu, zbiera prostredníctvom SMART karty body za každé natankovanie na väčšine čerpacích staníc Shell na Slovensku.

SMART body je možné zbierať za natankovanie palív Shell (1 bod za liter štandardného paliva, za každý liter paliva Shell V-Power a Shell V-Power Diesel 2 body a za Shell V-Power Racing 3 body), využitie služieb umývacích liniek alebo za nákup vybraného tovaru v predajniach Select na čerpacích staniciach.

Vždy v nedeľu naviac rozdáva Shell za natankovanie prémiových palív dvojnásobný počet SMART bodov (za Shell V-Power a Shell V-Power Diesel 4 body, za každý liter paliva Shell V-Power Racing 6 SMART bodov), čo môže motoristom pomôcť získať potrebný počet bodov rýchlejšie ako pri tankovaní v priebehu pracovného týždňa. Zľavu nie je možné uplatniť pri platbe kartami euroShell Card, Shell Card, DKV ani CCS.

[ad#Články dole 600x300]

Share.

About Author

Komentáre

  1. Tie Vaše Smart body sú nezaujímavé pri bežnom tankovaní paliva za 50€ do mesiaca je to na dve veci určite viete na aké. To sa oplatí len vodičom na kamiónoch a vodičom ktorý jazdia každý deň. Na iných pumpách aspoň znižujú ceny a pohybujú sa no na Shellke sú stále vysoké a vôbec sa nehýbu a tie občasné akcie na benzín ktorého sa potrebujete zbaviť lebo Vám nejde sú smiešne.